Šogad Eiropā un arī Latvijā noslēdzas nozīmīgs posms Scania pārejā uz jaunākās paaudzes auto, piedāvājot mūsu klientiem inovatīvākos, drošākos un mūsdienīgākos transporta risinājumus visās kravas automašīnu pielietojuma nozarēs.

Tādēļ Baltijas valstis rīko apjomīgu jaunākās paaudzes Scania transporta prezentāciju – Baltijas karavānu -.  kas norisināsies no 7. maija līdz 15. jūnijam.  

 

Visu segmentu jaunākās paaudzes Scania kravas auto - tālsatiksmes vilcēji ar piekabēm, jaudīgie XT aprīkojuma auto, kokvedēji, pilsētvides un reģionālās piegādes transports, autovedējs un būvniecības darbiem paredzētie auto, kā arī pilns kabīņu piedāvājums – P, G, R, S un absolūts jaunums – L kabīne!

 

Pirmo reizi Latvijā mūsu klientiem būs iespējams vienuviet apskatīt un arī izmēģināt uz ceļa tik plašu kabīņu un dažādām nozarēm paredzētu Scania transporta klāstu, kā arī uzzināt par mūsu piedāvātajiem ilgtspējīgiem autoparka vadības, autovadītāju apmācību, finansējuma un servisa līguma risinājumiem!

 

Baltijas karavānas Latvijas pasākumi notiks 22. maijā Daugavpilī, 24. maijā Rēzeknē, kā arī divas dienas Rīgā, Sporta kompleksā 333 (29. un 30. maijā), uz kuru tiks aicināti klienti ne vien no Rīgas, bet arī no Vidzemes, Zemgales un Kurzemes.

 

Kopumā četrās dienās trīs Latvijas pilsētās vairāk nekā 22 Scania kravas auto, aizraujoša un informatīva programma un lieliski pavadīts laiks!

 

Gaidīsim jūs Baltijas karavānas pasākumos!  

 

BALTIJAS KARAVĀNA 2018 ir kopīgs biznesa vienības Scania Baltics projekts, kas no maija līdz jūnijam norisināsies visās trīs Baltijas valstīs - sāksies Lietuvā, pēc tam norisināsies Latvijā un noslēgsies jūnija vidū Igaunijā. Visas trīs valstis kopumā demonstrēs 22 kravas automobiļus visos transporta segmentos, rīkojot testa braucieniem, piedāvājot speciālistu konsultācijas, kā arī izklaides iespējas.

 

 

Pasākumu kalendārs Baltijā